Hapkido'dan süper gösteri

Hapkido'dan süper gösteri Hapkido'dan süper gösteri Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu, Hankido-Kumdo-Hankumdo-Kunmudo-Sunmudo Spor Branşları, 4. World Martial Arts Festival( 4. Dünya Mücadele Sanatları Festivali ) ilgi odağı oldu.Bu organizasyonda Hapkido takımı ‘da branşın tanıtımını muhteşem bir gösteriyle gerçekleştirdi.           27-10-2014 15:15 &

Hapkido'dan süper gösteri
A+ A-

Hapkido'dan süper gösteri
Hapkido'dan süper gösteri Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu, Hankido-Kumdo-Hankumdo-Kunmudo-Sunmudo Spor Branşları, 4. World Martial Arts Festival( 4. Dünya Mücadele Sanatları Festivali ) ilgi odağı oldu.Bu organizasyonda Hapkido takımı ‘da branşın tanıtımını muhteşem bir gösteriyle gerçekleştirdi.

 

        27-10-2014 15:15

Hapkido'dan süper gösteri

     
 
 

Hapkido'dan süper gösteri

Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu, Hankido-Kumdo-Hankumdo-Kunmudo-Sunmudo Spor Branşları, 4. World Martial Arts Festival( 4. Dünya Mücadele Sanatları Festivali ) ilgi odağı oldu.Bu organizasyonda Hapkido takımı ‘da branşın tanıtımını muhteşem bir gösteriyle gerçekleştirdi.

İstanbul Bağcılar Olimpik Spor Salonunda gerçekleşen 4. World Martial Arts Festival( 4. Dünya Mücadele Sanatları Festivali )’ne 63 ülke katılım sağladı.
15 farklı branşın yer aldığı turnuvada 1500 sporcu kıyasıya rekabet etti. Bu organizasyonda Hapkido takımı ‘da branşın tanıtımını muhteşem bir gösteriyle gerçekleştirdi.

Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu , Hankido-Kumdo-Hankumdo-Kunmudo-Sunmudo Spor Branşları ve  Avrupa & Ortadoğu Hapkido Mücadele Sanatları Derneği (EHMAA) Başkanı K.Muzaffer Ilıcak  ,As Başkan Ahmet Kerim Kulçak ve Teknik Direktör Fehmi Özdemir ile birlikte sporcuları kutlayarak Hapkido branşının yurdumuzda çok daha iyi yerlere geleceğinin bilgisini verdi.
Ulusal hapkido takımımız gösteri ve müsabaka takımı olarak iki grup olarak organizasyonda yer aldı. Gösteri takımımızın sergilediği performans seyircilerden büyük alkış aldı.
4. Dünya Mücadele Sanatları Festivalinde yer alan sporcularımız.

Gösteri Takımımız
Ahmet Rasim Yılmaz, Barış Kulçak,Tolga Tarhan, Tuba Tarhan,
Müsabaka Takımımız
Hidayet Akın, Hakan Yılmaz, Yakup Yalçın, Onur Altan, Emirkan Çelik, Cihad Erdoğdu, Abdullah Taha Özdemir, Büşra Akyürek, Senanur Aydın, Fatma Yazıcı